ALŽIRSKA KOBRA DOMINIRA: Pogledajte kako je Soudani spasio svoj klub u posljednjoj minuti!

Bivši igrač Dinama, Hilal Soudani, nastavlja oduševljavati navijače Nottingham Foresta. Naime, alžirski maestro u prošlom kolu postigao je jedini pogodak u pobjedi protiv Readinga, a za to mu je trebalo samo 12 minuta. Bivši dinamovac nastavio je s golovima i u idućem kolu zabivši u posljednjoj minuti na gostovanju kod Wigana što je značilo vrijedan bod za njegovu momčad.

Nakon prvih 45 minuta Reading je imao prednost 2:1, ali trener gostiju, Aitor Karanka, radi dobre izmjene što mu na kraju donosi bod iako je strepio do samog kraja. Ukazao se opet Soudani te u 91. minuti postigao gol za 2:2. Hilal je ušao u 54. minuti.

Alžirski napadač još se privikava na engleski nogomet pa trenutno ulazi s klupe i zasad radi jako dobar posao. Naime, njegov Nottingham Forest trenutno se nalazi na vrlo dobrom 7. mjestu nakon četiri odigrane utakmice. Očekivanja su vrlo visoka za ovu sezonu.

Podsjetimo, Soudani je stigao u Dinamo 2013. godine te vrlo brzo postao pravi ljubimac u Maksimiru. Alžirac je redovito rešetao protivničke mreže, a najviše će ostati u sjećanju po fenomenalnoj partiji u Salzburgu kad je Dinamu donio još jedno sudjelovanje u Ligi prvaka. Modri mu nisu htjeli raditi problema jer mnogi znaju kako je često znao isticati da mu je igranje u Engleskoj bio dječački san. A sada ga zaista živi…

BREAKING NEWS: VELIKO ŠOK U MILANU! IVAN STRINIĆ PRIVREMENO PREKIDA KARIJERU ZBOG PROBLEMA NA SRCU!