BEZOBRAZNO MOĆNI: Bayern teniskim rezultatom isprašio Bayer i plasirao se u finale Kupa!

Ima li to više smisla uopće? Tko im može stati na kraj? Pitanja su koja postavljaju mnogi nogometni fanovi diljem svijeta kad je u pitanju Bayern Munchen…

Nova sjajna partija…

Bayern je počeo dominantno te su preko Lewandowskog zabili u 3. i 9. minuti. No, Bender u 16. minuti donosi nadu Bayeru koja je ipak trajala do kraja poluvremena.

Bavarci opet kreću moćno te u 52. minuti dolaze do 3:1 preko Mullera, a u 60. minuti rezultat povisuje Alcantara. Samo četiri minute kasnije opet pogađa Muller.

U 72. minuti Bailey smanjuje rezultat na 5:2, a konačnih 6:2 postavlja Muller u 78. minuti.

Bayern se tako plasirao u finale njemačkog Kupa, a protivnika će saznati sutra nakon što svoju polufinalnu utakmicu odigraju Schalke i Frankfurt.