BRAVO, KOVA: Kovačić asistirao Hazardu za bitnu pobjedu Chelseaja!

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić bio je asistent za prvi pogodak Chelseaja u gostujućoj pobjedi od 2:1 (1:1) protiv Watforda u susretu 19. kola engleskog prvenstva.

Kovačić je u prvoj minuti sudačke nadoknade osvojio loptu na sredini igrališta i potom uposlio Edena Hazarda koji je zatresao mrežu domaćih. Ipak, samo dvije minute poslije na 1:1 poravnao je Pereyra, da bi u nastavku Hazard svojim drugim golom na utakmici u 58. minuti iz kaznenog udarca, koji je sam izborio, osigurao pobjedu Chelseaju.

Kovačić je do 80. minute igrao za Chelsea koji je sada četvrti na ljestvici s 40 bodova. Watford je deveti s 27 bodova.

STVARNO NIJE NORMALAN: Procurio razlog zašto Nainggolan više neće nositi dres Intera!