DAME I GOSPODO, ON JE BRUNO PETKOVIĆ: Imamo najljepši pogodak u povijesti HNL-a!

Lokomotiva i Dinamo u ovim trenucima igraju utakmicu 14. kola HNL-a. Nakon prvih 45 minuta Dinamo vodio 0:1 zahvaljujući napadaču Bruni Petkoviću. Sjećate li se kako su pojedini mediji namjerno piskarali da je Petković dugo bez gola? Sad ste dobili svoje…

U Kranjčevićevoj derbi kola igraju zagrebački klubovi, Lokomotiva i Dinamo. To je dvoboj drugoplasirane i prvoplasirane ekipe HT prve lige, pravo je pitanje mogu li Lokosi zaprijetiti „starijem bratu“.

Kako bilo, aktualni prvaci su poveli u 16. minuti fantastičnim pogotkom Brune Petkovića, koji se nakon talijanske avanture skrasio u Maksimirskoj. Slobodan udarac je izveo Damian Kadzior i ubacio u 16 metara domaćih, Petković se sjajno snašao i akrobatskim potezom spremio loptu iza vratara Ive Grbića.

Ukoliko Bjelicina momčad slavi odlazi na velikih osam bodova prednosti u odnosu na prve pratitelje Lokomotivu, Osijek se pobjedom protiv Istre vratio na treću poziciju i ima devet bodova manjka.