Derbi Crvene Zvezde i Partizana opet obilježio kaos na tribinama!

Derbi Crvene Zvezde i Partizana, čak 157. po redu, opet su obilježile nemile scene nasilja na tribinama.

Nogomet pao u drugi plan

U nogometnom smislu, Zvezda i Partizan su večeras odigrali relativno dosadan susret. Domaćin je bez puno uzbuđenja odnio pobjedu, 2-1.

Na žalost, derbi su obilježile scene nasilja na tribinama. Tijekom drugog poluvremena, Delije su prešle na zapadnu tribinu, odakle su napali navijače Partizana. S druge strane, dio Grobara, podijeljenih u tri frakcije su uzvratili suparnicima. Počeli su lomiti ogradu i gađati se međusobno pirotehničkim sredstvima. Policija je uspjela smiriti situaciju no utakmica je svejedno bila prekinuta na nekoliko minuta.

Kako javljaju mediji iz susjedstva, i prije samog susreta predstavnici ovih dviju navijačkih skupina su se sukobili na nekoliko mjesta u gradu.