DIVNA GESTA: Arsenalov igrač pogodak posvetio nedavno preminulom prijatelju iz domovine!

Londonski Arsenal je sinoć u najjačem paru Europske lige na svom Emiratesu svladao Napoli, završilo je glatkih 2:0.

Topnike je u vodstvo doveo Aaron Ramsey u 14. minuti, dok je konačan rezultat postavio Lucas Torreira jedanaest minuta kasnije.

Upravo je urugvajski reprezentativac nakon pogotka napravio prekrasan potez i svoj gol posvetio njegovom nedavno preminulom prijatelju. U rukama je držao majicu na kojoj se nalazi slika gdje je pozirao sa prijateljem dok je nastupao za talijansku Sampdoriju.

„Volim te i nedostaješ mi Rafita“ – emotivna je poruka ovosezonskog pojačanja Unaia Emerya. Dosada je za Arsenal zabio dva pogotka i dodao četiri asistencije.

Uzvrata utakmica igra se za sedam dana u Napulju gdje će Topnici branit dva gola prednosti i imaju velike šanse za prolaz u polufinale Europske lige.