Aduriz zabio pet golova Genku, za goste zabio Sušić

Danas smo gledali jednu od najluđih utakmica u povijesti Europske lige. U skupini F Athletic Bilbao ugostio je belgijski Genk za kojeg igra Tino Sušić, bivši igrač Hajduka.

Zanimljivo sve golove za domaćine zabio je isti igrač. sada već legendarni veteran Aritz Aduriz.

Već u 8. minuti 35-godišnji Bask doveo je domaće u vodstvo, a u 24. iz jedanaesterca donio 2:0. Bailey je četiri minute zabio prvi gol za goste, no minutu prije odmora Aduriz je još jednom precizan s bijele točke nakon drugog penala engleskog suca Atkinsona.

U nastavku Ndidi pogađa za 3-2, a u 74. minuti Aduriz pogađa i četvrti put. Nadu u bod gostima donosi Sušić  nakon što je sjajno ispratio solo akciju suigrača.

I šlag na tortu peti je pogotak istinske ikone nogometa. Sudac je i treći put pokazao na bijelu točku, a legendarni napadač bez problema to posprema u mrežu…