U 12. kolu Bundeslige naš trener Niko Kovač i njegova ekipa Frankfurt napravili su pravo iznenađenje. Kod kuće su slavili protiv Borussie Dortmund 2:1.

Domaćina je na samom početku drugog dijela u vodstvo doveo sjajni mađarski veznjak Huszti. Goste na trenutak spašava njihov najbolji igrač Aubameyang u 77. minuti, ali na kraju ipak slavi Frankfurt.

Kovač radi sjajan potez i u igru ubacuje Seferovića, a on u 79. minuti zabija pogodak za velika tri boda.

Bivši izbornik pobjedom je skočio na visoko treće mjesto, a ispred njega samo su Bayern (bolja gol razlika) i čudesni Leipzig. U idućem kolu Frankfurt ide kod Augsburga.

Čestitamo našem bivšem izborniku na velikom uspjehu i neka se to nastavi.