Bilića je pobjede koštao veliki gaf vratara

U 11. kolu Premiershipa West Ham Slavena Bilića odigrao je 1:1 na domaćem travnjaku protiv Stokea.

Vodeći gol za West Ham u 65. minuti postigao je Michail Antonio. Od samog početka Stoke se postavio iznimno defenzivno i ‘čekićari’ su imali puno problema u pokušajima probijanja njihovog obrambenog bedema. Naposlijetku su to uspjeli nakon ubacivanja Dimitriya Payeta s lijeve strane i spretnog udarca glavom Antonija s nekih sedam, osam metara. Međutim gosti su uzvratili i Bojan Krkić je u 75. minuti poravnao na 1:1.

Loša reakcija

Pogotku Stokea kumovala je katastrofalna reakcija West Hamovog vratara Adriana koji je istrčao u prazno na rubu kaznenog prostora i ostavio svoja vrata nebranjena.