Leo Messi po stoti put dokazao zašto je najveći nogometaš! Barcelona srušila Real usred Madrida!

U najiščekivanijem dvoboju vikenda, Barcelona je gostovala na Santiago Bernabeuu gdje je preokrenula rezultat protiv Real Madrida i vodila s 2:1 do pet minuta prije kraja kada je James Rodriguez poravnao rezultat, ali Lionel Messi u 92. minuti zabija za 3:2 i pobjedu Barcelone. Ivan Rakitić prvo je asistirao Messiju za poravnanje, a nakon toga i zabio za vodstvo…

Čudesna Barcelona

Fantastičan El Clasico, briljantna utakmica koja je ponudila apsolutno sve što nogomet može pružiti. Pet pogodaka, niz prilika i odluka u posljednjim sekundama kada je Lionel Messi zabio za pobjedu i potpuno zakomplicirao prvenstvo.

Real Madrid – Barcelona 2:3 (1:1)

Madrid, Santiago Bernabeu, 33. kolo

Sudac: Alejandro Hernandez

Strijelci: 1:0 Casemiro (28.), 1:1 Messi (33.), 1:2 Rakitić (72.), 2:2 James Rodriguez (85.), 2:3 Messi (92.)

Žuti kartoni: Casemiro (12.), Samuel Umtiti (39.), Mateo Kovačić (81.), Lionel Messi (93.)

Crveni kartoni: Sergio Ramos (77.)

Real Madrid: Keylor Navas, Daniel Carvajal, Nacho Rodriguez, Sergio Ramos, Marcelo, Luka Modrić, Casemiro (Mateo Kovačić 70.), Toni Kroos, Gareth Bale (Marco Asensio 39.), Karim Benzema (James Rodriguez 81.), Cristiano Ronaldo

Barcelona: Marc-Andre ter Stegen, Sergi Roberto, Gerard Pique, Samuel Umtiti, Jordi Alba, Ivan Rakitić, Sergio Busquets, Andres Iniesta, Luis Suarez, Paco Alcacer (Andre Gomes 70.)

Izvor: Mihaela Bradovski/sportnet.rtl.hr