SENZACIJA U LA CORUNI: Deportivo srušio moćnu Barcelonu!

Deportivo je šokirao vodeću Barcelonu u 27. kolu La Lige. Giganti iz Katalonije su izgubili 2-1 protiv momčadi kojoj su u dvije utakmice prije ove utrpali 12 komada. Barca je Realu ponudila povratak na tron…

Deportivo spasio Real?

Real večeras igra protiv Betisa u 20:45. Kraljevi trenutno zaostaju za Barcom samo jedan bod, a imaju čak dvije utakmice manje. Pobjeda Deportiva stigla je kao veliki poklon jer Kraljevi danas mogu Barci pobjeći na +2.

Joselu je za Deportivo pogodio u 40. minuti. Luis Surez donosi izjednačenje na samom početku drugog dijela. U junaka susreta prometnuo se Alex Bergantinos, 31-godišnji veznjak. Pogodak odluke pao je u 74. minuti.

Tri boda su itekako dobro došla ekipi iz La Corune jer su sada uspješno pobjegli sa začelja ljestvice. S druge strane Luis Enrique će imati puno toga za objasniti navijačima jer ovo se danas nije očekivali. Očito je veliko čudo u srijedu protiv PSG-a donijelo veliku potrošnju…