Serie A: Mandžukić i Perišić za pobjede Juventusa i Intera, Milan sjajnim golom do pobjede!

U 12. kolu Serie A Inter je na San Siru srušio Crotone 3-0 i tako skočio na 9. mjesto. Dva gola zabio je sjajni Icardi, a jedan naš nogometaš Ivan Perišić. Brozović je igrao cijelu utakmicu za Inter.

Od ostalih utakmica izvadajamo pobjedu Juventusa kod Chieva. Zebre su slavile 1-2, a golove su zabili naš Mario Mandžukić i Pjanić.  Dosta teško gostovanje imao je AC Milan kod slabog Palerma, koji je pružio solidan otpor i ništa više. U vodstvo Rossonere dovodi Suso na asistenciju Bonaventure. U 71. minuti rezultat izjednačuje bivši igrač Inter Zaprešića, Ilija Nestorovski, koji nastavlja sjajnu formu.  Ovo mu je šesti gol u prvenstvu. I kada su svi vidjeli novi kiks Milana ukazao se pravi joker s klupe. Ime mu je Lapadula koji je stigao iz Pescare, a bio je najbolji strijelac druge lige u prošloj sezoni. Trebalo mu je samo tri minute da postigne pogodak. Bio je to prekrasan gol petom za konačnih 2-1.

Loše vijesti za navijače Fiorentine i fanove naših nogometaša Badelja, Kalinića i Milića. Naime, oni su kod kuće odigrali 1-1 protiv Sampdorie.