Slaven Bilić srušio Chelsea u osmini finala Liga kupa!

Liga kup, natjecanje koje mnogi klubovi u Engleskoj ne shvaćaju ozbiljno te dosta često na teren šalju rezervne igrače. Danas se to moglo vidjeti u postavi Chelseaja. Dokaz tome večeras je izostanak Hazarda, Coste i Pedra iz prvih 11. Conte ih je odlučio ubaciti tek nakon što je West Ham otišao na 2-0.

S druge strane naš strateg, Slaven Bilić, odlučio je poslati snažnu momčad i to mu se isplatilo.

West Ham je poveo već u 11. minuti. Noble je ubacio, a Kouyate zabija prekrasan pogodak. Domaćini su uglavnom dominirali u prvom dijelu, a u 43. minuti goste spašava sjajni Begović nakon sjajnog udarca Obianga. Samo minutu kasnije na drugoj strani “proslavio” se Batshuayi nevjerojatnim promašajem.

Početak za Bilića je bio idealan. Već u 48. minuti Edmilson Fernandes povisuje na 2-0. Radi se o 20-godišnjaku koji je rođen u Švicarskoj, a potječe iz Portugala i Zelenortske Republike.

I tu je nervozni Conte shvatio da u igru mora ubaciti glavna oružja, Hazarda, Costu i Pedra. Do kraja utakmice Chelsea je očekivano pritiskao i rezultat će ublažiti Cahill u  94. minuti.