Tin “Street Fighter” Jedvaj: Pogledajte kako je Tin Jedvaj u devet minuta dobio dva žuta kartona protiv Bayerna!

Iza Bayern Munchena je ludi tjedan. U srijedu su imali prvu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka protiv Real Madrida. Sve je lijepo krenulo, a onda tragedija…

Slabi remi

Pravi tragičar utakmice s Realom je Čileanac Arturo Vidal. Naime, upravo je on zabio za vodstvo, a onda imao priliku s bijele točke da podigne rezultat na 2:0, no loptu šalje na tribine. Zatim će Javi Martinez, uz Vidala, postati koban za Bavarce. Španjolski veznjak je uspio u samo tri minute dobiti dva žuta kartona! Onda se ukazao Ronaldo i preokrenuo utakmicu…

Bez obzira na taj kiks, Carlo Ancelotti odlučio je na gostovanje u Leverkusen postaviti prvu momčad.  Bayern je, naravno, dominirao kompletnu utakmicu. Veliku glupost napravio je hrvatski nogometaš Tin Jedvaj kad je u 59. minuti dobio drugi žuti karton. Samo devet minuta prije dobio je prvi.

Koban je bio duel protiv Mullera. Jedvaj je igrao opasno u duelu s Thomasom Müllerom i sudac nije imao milosti. Jedvaj, koji ima 21 godinu, 4 mjeseca i 18 dana, je postao najmlađi igrač Bundeslige koji je sakupio tri isključenja. Rezultat je ipak do kraja ostao 0:0. Bayern nije uspio naplatiti golemu nadmoć na terenu.

Dodajmo kako je Leipzig i službeno osigurao minimalno četvrto mjesto! Njihova priča zvuči fascinantno s obzirom da je klub osnovan prije samo sedam godina! Također treba istaknuti kako je Andrej Kramarić došao još bliže Ligi prvaka s Hoffenheimom. Naime, on i njegova momčad svladali su Borussiu (M) 5:3.

U Bundesligi do kraja je ostalo još samo pet utakmica… Bayern ima 8 bodova ispred Leipziga.

Pogledajte crveni karton nakon 8:04 u priloženom videu.