To je taj Premiership: Arsenal gubio 0:3 kod Bournemoutha pa napravio čudesan povratak!

Pravu ludnicu od susreta večeras su nam priredili Bournemouth i Arsenal u 20. kolu Premier lige. Domaćin je imao 3:0, ali Topnici se nisu predali i na kraju iščupali veliki bod.

Golove za Bournemouth postigli su Daniels u 16, Wilson u 20. iz penala te Fraser u 58. minuti utakmice.

Čudesni Arsenal u drugom dijelu

Iako drugi dio nije krenuo dobro za njih, jer domaćin je treći pogodak zabio u 58. minuti, Arsenal je uspio sjajnom igrom u 30 minuta uzeti bod na gostovanju. U 70. minuti sjajnom akcijom Girouda i Sancheza gosti dolaze do prvog pogotka. Samo pet minuta kasnije u akciji je joker s klupe, 28-godišnji Lucas Perez, koji smanjuje na 3-2.

I kad su svi pomislili da će Bournemouth doći do velika tri boda, u drugoj minuti sudačke nadoknade ukazao se Giroud i postavio konačnih 3-3. Francuz igra u fantastičnoj formi, a u ovoj utakmici je osim pogotka imao i dvije asistencije. Wenger u francuskog napadača ima golemo povjerenje, a on mu to vraća na najbolji mogući način.

Ipak, treba priznati da je ovo veliki kiks za Topnike, jer već sutra ih može preskočiti veliki rival Tottenham ukoliko uzme tri boda protiv sjajnog Chelseaja. U idućem kolu i Arsenal i Bournemouth idu na gostovanje. Topnici će kod Swanseaja, a Bournemouth kod Hull Citya.