Andrej Kramarić je napokon uspio! Zabio je pogodak nakon mjesec dana. Iako pretežito asistira i sudjeluje u kreativnosti svoje momčadi, svi dobro znamo kako može biti opasan za protivnika.

Kramarić kao joker s klupe

Hoffenheim se u prvom poluvremenu dosta mučio s Darmstadtom, koji je već jednom nogom u drugoj ligi. Momčad mladog Nagelsmanna dominirala je, ali nisu mogli pronaći put do mreže.

Pravi potez radi kad u igru stavlja Kramarića i momčad se probudila na vrijeme.  Andrej će već u 64. minuti postići pogodak, a u sudačkoj nadoknadi će iz jedanaesterca postaviti konačnih 2:0 za Hoffenheim.

Pobjeda puno znači njemu i momčadi jer sad se nalaze na trećoj poziciji, koja vodi u Ligu prvaka.

SENZACIJA NAD SENZACIJAMA U FA KUPU: Petoligaš izbacio Premierligaša, pogledajte ludnicu nakon utakmice!