Niko Kovač i njegov Eintracht Frankfurt došli su do velike pobjede na teškom gostovanju kod Werdera iz Bremena.

Frankfurt napravio preokret

Utakmica nije dobro krenula za našeg bivšeg izbornika. Werder je poveo preko austrijskog nogometaša Grillitscha u 38. minuti. Asistent je bio Finac Moisander koji je poslao prekrasnu dugu loptu točno sa centra, a snalažljivi Grillitsch još bolje prima loptu i pogađa za 1:0.

Kovač zatim radi sjajan potez na poluvremenu. Umjesto Hustzia uvodi 1.98 visokog napadača Meira koji uz puno sreće donosi izjednačenje već u 52. minuti.  Gosti su pritistkali i bili puno konkretniji na terenu, a to je na kraju i odlučilo pobjednika.

Kovač vuče sjajne poteze

Hrvat na klupi Frankfurta opet vuče sjajan potez i u 75. minuti uvodi 18-godišnjeg Aymena Barkoka, koji točno u 90. minuti donosi veliku pobjedu za Frankfurt. Bio je to debi iz snova za mladog nogometaša.

Kovač još jednom dokazuje da radi fantastičan posao u Njemačkoj jer ovom pobjedom su skočili na treće mjesto, gdje se nalazi čak pet klubova (Borussia Dortmund, Koln, Hoffenheim, Hertha i Frankfurt).  U idućem kolu dočekuje Borussiu Dortmund koja se budi nakon lošeg uvoda u Bundesligi.