Jako dobru utakmicu vidjeli smo sinoć na San Siru. Rossoneri su ugostili neugodni Napoli. Gosti su na kraju slavili 2:1, ali bilo je jako veselo na samom kraju utakmice… Junak je mogao biti mladi golman Donnarumma.

Napoli sve obavio na početku utakmice

Glavni režiser čudesnog Napolija je Mertens koji je asistirao za oba pogotka. Golove su zabijali Insigne u 6. minuti i Callejon u 9. minuti. Milan je bio šokiran ovim golovima, i trebalo im je vremena da dođu k sebi. Pogodak nade zabio je Kučka u 37. minuti, ali to je bilo sve.

Ipak, pamtit će navijači Milana 47. minutu kada je Pašalić pogodio stativu. No to nije bio kraj uzbuđenjima. Na samom kraju utakmice, točnije u 95. minuti, iskazao se hrabri Donnarumma.

Gigi je skočio visoko na centaršut iz slobodnog udarca i pucao glavom. Lopta je išla po sredini gola, ali bio je to preslab udarac. Bila je to teška pozicija iz koje nije lako zabiti gol.