Već tri utakmice zaredom Manchester United nije sposoban srušiti Bilićev West Ham na Old Traffordu. I danas su bili dominantni, ali bez uspjeha. Rezultat je ostao isti nakon prvog dijela 1:1.

Čitajući komentare na službenoj facebook stranici Uniteda, shvatili smo da iz navijača izlazi nemoć i golema frustracija zbog Mourinha. Nazivaju ga ostarjelim plačkom i čovjekom koji jednostavno ne zna te čije je vrijeme prošlo. Uložio je tijekom ljeta preko 100 milijuna eura, a nakon 13. kola zaostaje ogromnih 11 bodova za Chelseajem, dok mu mjesto za kvalifikacije u Ligi prvaka bježi velikih 8 bodova (Arsenal).  Kod kuće u Premiershipu zadnji put su slavili prije čak dva mjeseca i alarm je sigruno upaljen na Old Traffordu…

Ni danas utakmica nije započela kako treba jer goste je u vodstvo doveo Sakho u drugoj minuti. Ibrahimović je izjednačio u 21. minuti i to je bilo sve, rezultat se nije mijenjao. United je bio bolji i imao više prilika od gostiju, ali momčad “Posebnog” to nije znala iskoristiti.