Evo ga opet: Luis Suarez još jednom pokazao kakav je divljak!

U drugoj utakmici prvog kola skupine A, Egipat je nakon uspješnog odolijevanja napadima Urugvajaca, ipak popustio. Branič José Giménez u 89. je minuti glavom zabio za 1:0, za Južnoamerikance.

Još jednom pokazao svoje divljaštvo

Nakon što ih je Urugvaj šokirao golom na samom kraju utakmice, Egipćani su imali pet minuta sudačke nadoknade za eventualno izjednačenje. Upravo u tom razdoblju, Luis Suarez je još jednom pokazao svu čar svog divljeg temperamenta, ali i glumačkih sposobnosti.

Prvo je demonstrativno pao nakon poprilično bezazlenog kontakta egipatskog igrača. Već u idućem trenu, dižući se s tla, Saurez je pokušao zgrabiti Egipćanina Ahmeda Hegazija za – najbolnije mjesto.

Da cijela situacija nije smiješna – bila bi žalosna.

Ovo nije prvi put da Suarez kombinira nogomet s elementima kanibalizma i drugih sportova. Na Svjetskom prvenstvu 2010., u susretu Urugvaja i Gane, Luis je, u maniri pravog golmana, spriječio pogodak s obje ruke. Suarez je potom dobio karton, a Gana jedanaesterac. Na žalost, Afrikanci nisu uspjeli zabiti, a nakon toga je uslijedila Suarezova nesportska proslava promašaja.

I naravno, tu je i Svjetsko prvenstvo 2014. kad je Suarez ugrizao talijanskog braniča Giorgia Chiellinija. Nakon toga je bio suspendiran na devet mjeseci.