FINALE TALIJANSKOG SUPERKUPA PRIPALO JUVENTUSU: Je li Milan drastično oštećen?!

Juventus i AC Milan večeras su odigrali utakmicu talijanskog superkupa. Utakmica je odigrana na stadionu Kralj Abdullah u Jeddahu, u Saudijskoj Arabiji.

Je li Milan oštećen?

Juventus i AC Milan večeras su odmjerili snage u utakmici talijanskog super kupa. Prvo poluvrijeme je završilo s miroljubivih 0-0, a tek u nastavku je Juventus došao do pobjede. Strijelac jedinog pogotka je bio Cristiano Ronaldo. Snalažljivi je Portugalca u 61. minuti spretno glavom zahvatio loptu koju je nabacio Miralem Pjanić, i utrpao je u gol Gigija Donnarumme.

Od 73. minute Milan je igrao bez jednog igrača. Naime, Franck Kessie je dobio crveni karton zbog grubog starta nad protivnikom.

Kao što to često biva, i nakon ovog sraza talijanskih velikana, uključeno je mnogo emocija. Neki poklonici Milana smatraju kako je njihov klub oštećen jer je Cristiano Ronaldo (navodno) zabio iz zaleđa.