Bosna i Hercegovina nastavlja rasturati u svojoj skupini u sklopu Lige nacija. Večeras su upisali pobjedu protiv Sjeverne Irske, a rezultat je bio 2:0. Oba pogotka postigao je njihov najbolji igrač, Edin Džeko. No, za urnebesnu zanimljivost pobrinuo se Robert Prosinečki.

PROSINEČKI ODUŠEVIO NAVIJAČE

Na poluvremenu, pri rezultatu 1:0, izbornik BiH Robert Prosinečki nije mogao odoljeti svom poznatom poroku. Čim je sudac označio kraj prvog dijela, Prosinečki je izletio ispred stadiona kako bi malo opustio živce jednom cigaretom.

Nakon što je na brzinu popušio, otišao je u svlačionicu dati upute svojim igračima.

Dodajmo kako se BIH nalazi na vrhu tablice Lige B u grupi 3. Imaju tri pobjede u tri utakmice uz sjajnu gol razliku 5:1. Otkad je preuzeo BIH, Robi je s Džekom i društvom uspio upisati 5 pobjeda, 4 remija i samo jedan poraz.

BRAZILSKI WONDERKID HVALI NAŠEG MAESTRA: „VOLIO BIH IGRATI SA RONALDOM, ALI VEĆ IGRAM UZ NAJBOLJEG NA SVIJETU!“