GOLMANE, MOŽE TAKO I ZA DINAMO? Pogledajte nevjerojatni kiks vratara Benfice!

Idući protivnik im je naš Dinamo, ali jučer su zaista teško kiksali. Naravno da se radi o Benfici, velikom portugalskom klubu koji je jučer sasvim neočekivano kiksao kod kuće protiv Belenensesa 2:2.

Prvi dio završio je bez pogodaka, a onda je Benfica dodala u jaču brzinu pa su imali čak 2:0. No, žilavi gosti se nisu predali pa su sve vratili na nulu u samo dvije minute. A kakav li je tek bio pogodak za smanjenje vodstva u 68. minuti.

U pitanju je nevjerojatni kiks vratara Odisseasa Vlachodimosa, koji je prošlog ljeta stigao iz grčkog Panathinaikosa. Viana je u 68. minuti izvodio slobodnjak, poslao je loptu na pet metara, ona se odbila od trave, a golman Benfice raširio je ruke i pustio ju je da uđe u mrežu. Grk je očito pomislio kako će lopta završiti u gol autu, ali dogodio se veliki šok za domaće navijače.

Inače, ovaj grčki vratar bio je vrlo dobar na Maksimiru s obzirom da je spasio svoje suigrače i od težeg poraza.

Samo dvije minute kasnije novi šok na Luzu. Katastrofalna pogreška braniča Benfice Almeide koji je šeprtljavo vraćao loptu golmanu, Kikas je presjekao dodavanje i mirno zabio za 2-2. Benfica je tako prosula vodstvo u domaćem prvenstvu pa sad imaju isti broj bodova kao Porto.

Benfica i Dinamo igraju u četvrtak s početkom u 21:00.

BJELICA OTKRIO KARTE: EVO TKO ĆE PROTIV BENFICE UMJESTO ŠUNJIĆA I LEOVCA!