HRVATSKA SRUŠILA ŠPANJOLSKU: ‘Purgeri’ Kramarić i Jedvaj za veliku pobjedu u Ligi nacija!

Hrvatska nogometna reprezentacija napravila je još jedan veliki rezultat. Na Maksimiru je srušena velika i moćna Španjolska reprezentacija. Izbornik Zlatko Dalić bio je s razlogom optimističan uoči utakmice, a sve je prikazano na zelenom travnjaku. Vatreni su slavili 3:2.

Uoči utakmice predsjednik HNS-a Davor Šuker umirovljenim je vatrenima – Danijelu Subašiću Vedranu Ćorluki Mariju Mandžukiću uručio dresove s brojem njihovih nastupa za reprezentaciju.

Prvi dio utakmice završio je bez pogodaka iako je Hrvatska imala zaista odlične prilike, ali stativa je spasila goste. Ipak, još vatreniji nogomet gledali smo u nastavku.

Vatrene u vodstvo dovodi Kramarić nakon velike pogreške u obrani Španjolaca, ali Ceballos samo dvije minute poslije poništava to vodstvo.  Ipak, naši će kasnije opet slaviti vodstvo.

Svoj prvi pogodak u dresu Hrvatske reprezentacije postići će Tin Jedvan, i to u 69. minuti. Španjolci se nažalost po nas opet vraćaju. Vrsaljko je nespretno igrao rukom u našem 16-ercu, a sudac je bez ikakve dileme pokazao na bijelu točku.

Ali, ni to nije kraj! Tin Jevaj odlučio je na samom kraju utakmice postići svoj drugi pogodak za velika tri boda!