HRVATSKI STOPER ODUŠEVLJEN POSLIJE NAPOLIJA: „Svaka čast momci, ovo samo Anfield može!“

Engleski Liverpool sinoć je uhvatio zadnji vlak za prolaz skupine Lige prvaka. U izravnom dvoboju slavio je protiv talijanskog Napolija rezultatom 1:0, čovjek odluke bio je Mohamed Salah pogotkom u 24. minuti na asistenciju Jamesa Milnera.

Dejan Lovren ušao je u 90. minuti na travnjak kako bi učvrstio obranu ali je umalo Miliku darovao pogdak, no vratar Alisson je spasio stvar čudesnom obranom svjetske klase.

“Kakva večer na Anfieldu. Samo Anfield ovo može. Svaka čast dečki“, oglasio je Lovren na Instagramu a potom se požalio što ga je zasmetalo…

„Sve je bilo savršeno do trenutka kada sam čuo svoje ime i riječi: doping kontrola.“

Redsi su grupno natjecanje završili iza prvoplasiranog Parisa koji je rutinski svladao Zvezdu na Marakani 4:1.