IMAMO BISERA DANA: Njemački mediji napali Brandta! Evo što je napravio nakon poraza od Meksika!

Autsajderi su ukrali sve naslovnice do sada na Svjetskom prvenstvu. Sve je počelo sa Islandom, koji je uspio odigrati neriješeno (1-1) protiv Argentine na treći dan, ali stvari su išle još bolje od četvrtog dana kada je Njemačka izgubila od Meksika na stadionu u Moskvi na Lužnjikiju. A za glupost prvenstva pobrinuo se mladi Brandt…

Protiv svih izgleda, ekipa iz Srednje Amerike je izvukla senzacionalnu pobjedu od 1-0 zahvaljujući golu Hirvinga Lozana, treći turnir zaredom gdje su nositelji izgubili svoju prvu utakmicu. Igra je oslikavala vrlo lošu sliku Njemačke, otkrivajući njihov nedostatak tempa u veznom redu.

Vjerojatno će biti velikih promjena za Njemačku u narednoj utakmici protiv Švedske, a Sami Khedira, Julian Draxler i Joshua Kimmich su tri igrača koji će sigurno biti van ekipe. Draxler je bio toliko beskoristan na lijevom krilu, dok je Julain Brandt impresionirao u posljednjim minutama kada je i ušao u igru.

Glavni igrač Bayer Leverkusena je izazvao i malo problema prije turnira kada je izabran umjesto Leroy Sanea, ali je pokazao koliko je važan za Lowa na ovom turniru.

Međutim, njemački mediji nisu bili sretni sa Brandtom nakon utakmice i njihov razlog je nešto što biste inače vidjeli u The Sunu o Raheem Sterlingu.  Kao što je objavljeno od Sport Witnessa, njemački Bild je napao Brandta zbog postavljanja selfija sa mladim navijačem nakon završetka utakmice. Možete vidjeti sliku u nastavku.