IMAMO BOLESNIKA GODINE: Pogledajte što je napravio Douglas Costa!

Juventus je danas bez problema odradio prvenstvenu utakmicu protiv Sassola. ‘Stara dama’ slavila je rezultatom 2:1, a igrač utakmice svakako je Cristiano Ronaldo koji je napokon proradio. Naime, portugalski velemajstor positgao je dva pogotka. No, utakmicu je također obilježio Douglas Costa…

Najružniju scenu na utakmici vidjeli smo na samom kraju utakmice kada je Douglas Costa ušao u raspravu s Di Francescom, sinom Roming trenera Eusebija, kojeg je – pljunuo u lice! Zbog toga je prvo dobio žuti karton, a nakon pregledavanja snimki, sudac mu je opravdano dodijelio crveni karton.

Juve se jako mučio sa gostima koji su se pokazali kao vrlo tvrd protivnik, bar što se tiče prvih 45 minuta. Zatim je Cristiano smirio navijače u 50. minuti, a onda je Allegri odlučio malo pojačati ofenzivu ubacivši Douglasa Costu koji je ušao u 61. minuti.

Brazilac je bio vrlo nervozan na terenu pa je tako u sudačkoj nadoknadi uspio dobiti dva žuta kartona. Već se špekulira kako će mu talijanski savez ‘pokloniti’ paprenu kaznu…

JUVENTUS PRONAŠAO NAČIN: DYBALA ĆE BITI DIO 150 MILIJUNA EURA VRIJEDNE RAZMJENE IGRAČA!?