Interov junak prokomentirao utakmicu, objasnio značenje svoje nove frizure pa „bocnuo“ Pjanića!

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović sinoć je svom Interu u 94. minuti utakmice donio važna tri boda u utakmici protiv Sampdorije.

Bez dlake na jeziku

Marcelo Brozović odigrao je čitavu utakmicu za Inter, a u 94. minuti utakmice je osigurao minimalnu pobjedu svom Interu, 0-1.

Nakon utakmice Broz je ovako prokomentirao tijek susreta:

„Bila je to teška utakmica, ali to smo i očekivali. Pobijedili smo golom u zadnjoj minuti i jako smo sretni. Moramo nastaviti ovako. Uspjeli smo slaviti dva puta u par dana i to moramo raditi. Inter jednostavno mora pobjeđivati, počevši od Fiorentine idućeg utorka.”

Novinare je zanimalo i postoji li neki razlog zašto je oboji kosu u plavo, na što je hrvatski reprezentativac odgovorio:

„Bila je to iznenadna odluka. Nikakav poseban razlog ne stoji iza toga.”

Tijekom intervjuu, Brozović je „bocnuo“ Juventusovog Miralema Pjanića, a ta je rečenica posebno odjeknula u talijanskoj javnosti.

„Meni ne treba pomoć sudaca ili jedanaesterac kao Pjaniću.”, poručio je hladnokrvno Brozović.

MLADI HRVAT NIKAKO DA SE SKRASI: SA SAMO 22 GODINE, ODLAZI U SEDMI KLUB U SVOJOJ KARIJERI!?

U BAYERNU SU JAKO ZADOVOLJNI: Kovač je senzacionalan trener, a „spasio“ je i ulaganje od 35 milijuna eura!