JOŠ JEDNO POSTIGNUĆE: Hrvatski maestro zabio pravu golčinu za vodstvo protiv Al Aina!

Kapetan hrvatske reprezentacije, Luka Modrić zabio je još jedan fenomenalan pogodak za Real Madrid.

Luka opet dominira!

Real Madrid i Al Ain na čelu s hrvatskim trenerom Zoranom Mamićem, trenutno igraju finale Svjetskog klupskog prvenstva.

Hrvatski je kapetan, po dobrom starom običaju, glavna figura na terenu, a i vodeći pogodak za Kraljeve djelo je Luke Modrića. U 15. minuti Luka se našao slobodan na rubu kaznenog prostora i sjajnim udarcem je svladao vratara Al Aina.

Kasnije, u 39. minuti Luka je opet bio u prilici da podigne vodstvo na 2-0 no vratar domaćina je uspio obraniti udarac.

Ovim pogotkom Modrić je došao do još jednog postignuća. Naime, postao je prvi Hrvat koji je zabio u finalu Svjetskog klupskog prvenstva! Jedini koji su do sada imali šansu to učiniti su Mario Mandžukić, igrajući za Bayern Munchen te Ivan Rakitić, koji je finale igrao s Barcelonom.