KAKAV CAR: Liverpool svladao PSG u 92. minuti, a Firmino nasmijao čudnom proslavom!

Danas je započela nova sezona Lige prvaka i odmah prvi dan vidjeli smo pravi spektakl koji su nam priredili engleski Liverpool i francuski PSG. Engleski gigant slavio je s rezultatom 3:2, a navijače je posebno oduševio brazilski napadač Firmino, koji je zabio pogodak u 92. minuti za veliku pobjedu.

Redsi su poveli u 30. minuti preko Sturridgea, koji je zaigrao od prve minute. Bio je najavljen Firmino, ali Sturridge je na pravi način iskoristio povjerenje Kloppa. Samo šest minuta kasnije rezultat povećava Milner nakon uspješno realiziranog jedanaesterca. Nadu gostima ostavlja Thomas Meunier pogotkom u 40. minuti. S tim rezultatom otišlo se na odmor.

I onda u 83. minuti fantastični Mbappe izjednačava rezultat na 2:2. Svi su se već pomirili s remijem, ali onda na scenu stupa joker s klupe, Bobby Firmino!

Klopp je tako potvrdio fantastičan ulazak u sezonu za Liverpool, koji ima savršen učinak u Premiershipu dok se odmah na startu Lige prvaka uspješno obračunao s jednim od glavnih favorita za osvajanje Lige prvaka.

NEVJEROJATAN PEH ZA HRVATE U BRUGGEU: PULIŠIĆ PREKO NEOBIČNOG POGOTKA SRUŠIO CLUB BRUGGE!

U idućem kolu PSG će dočekati Crvenu Zvezdu koja je odigrala utakmicu bez pogodaka protiv Napolija i tako iznenadila mnoge. S druge strane Redsi će u goste Napoliju, koji se nije baš iskazao u Beogradu.