KAKO OVO NISU VIDJELI? Barcu teško oštetio sudac kod Celte: Aspas je zabio – rukom!

Odigrana je utakmica 33. kola španjolskog nogometnog prvenstva između Barcelone i Celte na Balaidosu. Utakmica je završila 2-2, a gosti su jako oštećeni kod drugog gola kada je Aspas zabio rukom

Barca je povela u 36. minuti preko Ousmane Dembelea, a za Celtu je izjednačio Jonny Castro u 45. minuti. U 64. minuti Paco Alcacer je zabio na asistenciju Dembelea, koji je odigrao najbolju utakmicu otkad je stigao u Barcelonu.

U 71. minuti veznjak gostiju Sergi Roberto dobio je crveni karton, a Celta je uspjela izjednačiti u 82. minuti kada je zabio Brazilac Iago Aspas, ali iz vrlo sumnjive situacije jer je rukom ugurao loptu u mrežu.