KAKO SU OVO MOGLI DOPUSTITI? Roma je na nevjerojatan način ispustila bitnu pobjedu!

Navijači su već počeli slaviti tri boda Rome koja su im toliko potrebna, ali na kraju su proživjeli šokantnu završnicu u kojoj je nestao puni plijen. Cagliari i Roma remizirali su 2:2 iako su Rimljani imali velikih 0:2 nakon prvih 45 minuta. No, ono što se dogodilo u završnici je zaista jedan od razloga zašto svi volimo nogomet.

Za Romu su pogađali Cristante i Kolarov. Mreže su ostale mirne sve do 84. minute kada poentira Ionita i tako donosi nadu domaćim navijačima. A onda kreće show u sudačkoj nadoknadi. Sudac je pokazao da će se još igrati pet minuta. U 94. minuti Luca Ceppitelli je prvo dobio žuti, a zatim i crveni karton zbog vrijeđanja glavnog suca.

Samo nekoliko sekundi kasnije pocrvenio je i naš Darijo Srna, bivši kapetan Hrvatske reprezentacije. Ipak, Cagliari je nekako uspio dočepati se boda. Strijelac prvog pogotka, Ionita, poslao je fantastičnu loptu prema Sau, koji se sjurio prema vratima Rome i pogodio za veliki remi.