KAKVA ČAST: Evo što su danas Talijani napisali za našeg Brozovića!

Nema Icardija = nema problema! Izgleda kako je Inter napokon izašao iz mini krize u kojoj se našao od sredine siječnja pa do ulaska u veljaču. Danas su uz puno muke svladali neugodnu Sampdoriju 2:1.

Prvih 45 minuta prošlo je bez pogodaka uz blagu dominaciju Intera. Na pogodak se čekala 73. minuta kada je pogodio desni bek D’Ambrosio nakon asistencije Perišića. Pravi šok za navijače Intera priredio je Manolo Gabbiadini koji je zabio pogodak za izjednačenje tri minute poslije. Zanimljivo kako je u igru ušao odmah poslije vodstva Intera.

I nije se dugo čekali za pobjednički pogodak. To je djelo Radje Nainggolana koji se izgleda napokon smirio i više posvetio nogometu. Odličan asist djelo je stopera Škriniara koji vjerojatno nije bio ni svjestan da će njegov odbijanac završiti kao prekrasna asistencija za belgijskog veznjaka.

Ono što nas, pa i izbornika Dalića, mora veseliti jest odlična forma Brozovića. ‘Broz’ je još jednom odigrao odličnu utakmicu, a briljirao je i Perišić kojeg je poznati portal ‘whoscored.com’ proglasio za najboljeg igrača utakmice! A poznati novinar La Gazzette dello Sport, Valerio Clari, uputio je veliki kompliment našem Brozoviću.

Naime, ovaj novinar smatra kako bi Brozović lako mogao postati kapetan Intera! “Brozović i Škrinjar novi simboli poslije Icardija”, naslov je teksta u kojem novinar Valerio Clari vidi hrvatskog reprezentativca kao budućeg kapetana.

On kao buduće vođe ekipe vidi upravo 26-godišnjeg Brozovića ili 24-godišnjeg Slovaka Škrinjara…

“Brozović je od 2015. u Interu imao nekoliko kriza. Ipak, uspio je prebroditi to i odličnim igrama se ustaliti u prvih 11. Također, navijači su na njegovoj strani, a svojim objavama na društvenim mrežama radi odličan marketing. S druge strane, Škrinjar je od dolaska 2017. pokazao da je riječ o vrhunskom stoperu koji doslovce proždire svoje protivnike. Igra na visokoj razini i uskoro bi mogao produljiti ugovor te u budućnosti dobiti ulogu kapetana”, zaključuje novinar Gazzette.

NAPOKON GA KRENULO: HRVATSKI REPREZENTATIVAC ZABIO PRVIJENAC PA ODUŠEVIO POSVETOM!

DAN IZ NOĆNE MORE: Dok je igrao za Barcelonu, lopovi mu iz kuće pokrali novac, nakit…