KAKVA SRAMOTA: Pogledajte što je Borussia M’gladbach napravila Bayernu, Kovaču se trese klupa!

Niko Kovač i njegov Bayern Munchen doživjeli su još jednu sramotu! Ovog puta sramoćenje se nastavlja u Bundesligi nakon što su u Ligi prvaka remizirali protiv Ajaxa 1:1. Možemo svakako reći kako se za hrvatskog trenera nastavlja noćna mora i teško da će ostati na klupi bavarskog giganta…

Od početka su Kovačevi dečki napadali, odmah u četvrtoj minuti Mülleru je poništen pogodak, a Borussija iz Mönchengladbacha ekspresno je uzvratila udarac… i to kako! U desetoj minuti Plea pogađa donji desni kut gola točno u milimetar, a šest minuta kasnije na 2:0 za goste povećava Stindl.

Pokušavao je Bayern zabiti pogodak, ali neuspješno. Treći pogodak zabio je Patrick Hermann u 88. minuti.

Njemački mediji pišu kako u Bayernu postoje klanovi, a ponajveće zvijezde ne podnose Kovača. Prvi razlog je nepotrebno rotiranje, a drugi zato što forsira ‘starce’ Robbena i Riberya dok ima puno bolje opcije za njihove pozicije.

Nakon utakmice glavni ljudi Bayerna održali su sastanak sa Kovačem u vezi očajne forme njegove ekipe. Poznata stranica ‘Bayern mania’ donosi kako je predsjednik kluba, Uli Hoeness, poslao poruku Juppu Heynckesu što bi značilo da će Kovač uskoro dobiti otkaz, ako ne već i do kraja dana.