KATASTROFA SE NASTAVLJA: Monacu se ovo nije dogodilo čak 50 godina!

Što je to pobjeda? Upravo to se pitaju navijači Monaca koji su sigurno izgubili taj osjećaj! Monaco već mjesecima niže uistinu katastrofalne rezultate i teško je reći kad će doći kraj teškim trenucima jer čini se kako ni legendarni Thierry Henry ovdje ne može pomoći.

Henry i ekipa trenutno se nalaze na katastrofalnom posljednjem mjestu zajedno sa Guingampom koji još ima utakmicu manje! Dakle, nakon ovog kola Monaco bi mogao biti posljednjeplasirana momčad na tablici francuskog prvenstva. A samo prije godinu dana uzeli su naslov prvaka pored bogatog PSG-a.

Sinoć je koban bio Nimes koji ih je svladao s minimalnih 1:0, a posebno boli što je Monaco od 49. minute imao igrača više, ali to nisu znali iskoristiti. Utakmicu je odlučio Mathieu Cafaro pogotkom u 24. minuti.

Momci iz Monaca posljednji put slavili su 11. kolovoza protiv Nantesa, i to na gostovanju! A od onda ne znaju što znači pobjeda, bila ona u Europi ili u domaćem prvenstvu.  Ovakav start Monaco ne pamti. Posljednji put kada 14 vezanih utakmica nije uspio pobijediti bio je period od rujna 1968. do siječnja 1969. godine!

Nakon utakmice navijači su pošteno izvrijeđali igrače Monaca zbog nove blamaže u ovoj sezoni. Francuski mediji tvrde kako je uprava glavni krivac za ovu situaciju jer nisu dovoljno osnažili ekipu koja očito prolazi totalni raspad. Prije ove utakmice na popisu nije bilo čak devet igrača koji su uglavnom izostajali zbog ozljeda, a među njima je i naš Danijel Subašić.

ALLEGRI POKAZAO TKO JE GAZDA U JUVENTUSU: NEMA VIŠE POVLASTICA ZA CRISTIANA RONALDA!

LEICESTER ODAO POČAST: „Šefe, uvijek ćeš biti u našim srcima!“