KOVAČ POLUDIO NAKON POBJEDE: Evo što je naljutilo trenera Bayerna!

Niko Kovač i njegov Bayern Munchen jučer su uspješno odradili gostovanje kod Augsburga. Bavarci su slavili 3:2, ali hrvatski trener bio je jako ljut nakon utakmice…

BAYERN STIŽE BVB

Prvih 45 minuta bili su zaista posebni za gledatelje, jer su vidjeli čak 4 pogotka. Zanimljivo je to da je Augsburg vodio 1:0 i 2:1, ali Bayern bi se uvijek vratio. Kod Bayerna dvostruki strijelac bio je povratnik Coman, a pogodak odluke postigao je zahvalni Alaba.

Njemački prvak ovom pobjedom došao je na -2 Borussiji Dortmund, koja ipak ima utakmicu manje. ‘Žuti’ će u ponedjeljak imati gostovanje kod Nurnberga koji je posljednja momčad Bundeslige. U Bayernu se, naravno, nadaju da će posljednja momčad prvenstva uzeti barem bod.

A nakon utakmice protiv Augsburga poprilično iskren bio je trener Niko Kovač. Hrvatski strateg na klupi Bayerna nije mogao ostati miran na presici jer je bio vidno izritiran s onim što radi njegova obrana.

“Ne mogu se sjetiti kad smo tako rano primili gol. Takvo što živcira. Baš me izbacilo iz takta. Ako budemo tako puštali Firmina, Manea i Salaha, onda ćemo u svakoj minuti biti izloženi opasnim situacijama”, rekao je Kovač.

Slično smatra i vratar Manuel Neuer koji već dugo ne zna što znači NE primiti gol na utakmici: “Ovakvo primanje golova je apsolutno ludilo. Želio sam sačuvati čistu mrežu, a nisam se ni okrenuo i lopta je bila u golu. Dobra stvar je bila da smo bar imali dovoljno vremena za preokret”, rekao je golman Bayerna.

Njemački mediji smatraju kako je Bayern već mislima na Anfieldu gdje će u utorak u prvoj utakmici Lige prvaka snage odmjeriti s Liverpoolom.

VELIKA SRAMOTA: EVO KOLIKO JE MESUT OZIL PROPUSTIO UTAKMICA ZA ARSENAL!

GOLEMI POTENCIJAL: Man. United ponudio 85 milijuna eura za zvijezdu Borussije Dortmund!