Bayern zlostavljao Arsenal, a Real preokretom do visoke pobjede protiv Napolija!

Jučer smo vidjeli prekrasnu ljepoticu između PSG-a i Barcelone, a danas smo vidjeli čak dvije sjajne utakmice! Bayern je visoko slavio protiv Arsenala, a Real je srušio Napoli nakon uvodnih muka…

Bayern sve obavio u prvoj utakmici?

Trener Arsenala, Arsene Wenger, zaista nema sreće u tim ždrijebovima. I sad, kad su uzeli prvo mjesto u skupini, za protivnika dobili su prejakog Bayerna. Bavarci su slavili 5:1.

Za Bavarce su zabijali Robben, Lewandowski, Muller i dva puta sjajni Alcantara, dok je počasni pogodak za Topnike postigao njihov najbolji igrač, Alexis Sanchez. Bavarci su totalno dominirali i zasluženo upisali visoku pobjedu. Arsenalu će trebati veliko čudo na Emiratesu.

Real uspio slomiti Napoli

Lorenzo Insigne priredio je pravi šok u 8. minuti kada dovodi Napoli u vodstvo. Ipak, gosti su vodili samo 11. minuta. Na scenu stupa Karim Benzema te izjednačuje rezultat. Kroos u 49. minuti dovodi Kraljeve u vodstvo, a konačnih 3:1 postavlja Casemiro pravom bombetinom.

Zinedine Zidane može biti zadovoljan s prvom utakmicom, ali trebat će biti oprezan, jer Napoli je znao nekoliko puta biti vrlo opasan.

Tko je ovdje lud i zašto se ovo radi? Stigla nova odluka o Ademiju!