Nepoznati Šibenčanin od jučer je bogatiji za čak 266 tisuća kuna! Morata mu je pogotkom u 90. minuti donio taj dobitak… Priču donosi Germanijak.hr!

Sreća ili znanje? Teško je reći…

Majstor iz Šibenika odigrao je “samo” 4 para, ali čudesna 4 para! Vlasnik čudesnog listića odigrao je dva prijelaza na utakmicama Lige prvaka, oba poluvrijeme/kraj, 1/2 što mu je prošlo uz tečajeve 27 na obje utakmice.

Na listić je dodao i utakmice druge engleske lige, Bristol City – Norwich i Blackburn – Cardiff, na kojima je prognozirao konačan rezultat 1-1. Uz Ramosa, veliki junak je i branič Derrick Williams iz Blackburna!

Cardif je kod Blackburna vodio 1-0 do 90. minute. Da je tako završilo, Šibenčaninu bi listi propao. No baš tada je branič Derrick Williams otišao u napad i zabio prvijenac ove sezone za 1-1 i slavlje u Lancashireu. I Šibeniku, dakako…