Večera se dogodilo najveće čudo u Ligi prvaka: Barcelona nadoknadila -4 iz Pariza! BVB razvalio Benficu

PSG je u prvoj utakmici slavio 4:0, a gotovo cijeli svijet otpisao je Messija i društvo. Barcelona je ipak napravila najveće čudo u povijesti Lige prvaka…

To može samo Barcelona

Katalonci su krenuli furiozno i već u 3. minuti poveli preko Suareza koji se sjajno snašao u velikoj gužvi u šesnaestercu. Na 2:0 povisuje Kurzawa svojim autogolom. S tim rezultatom se otišlo na odmor. Barca se morala otvoriti, pa je PSG pokušavao iz kontra napada ali su bili neuspješni.

U 50. minuti Messi iz jedanesterca pogađa za 3:0, ali 12 minuta kasnije Cavani donosi veliku radost gostima te smanjuje na 3:1. U prijevodu, značilo je da Barcelona mora do kraja utakmice postići tri pogotka. A u tom trenutku pola stadiona je bilo u suzama no čudo se dogodilo!

Neymar će u 88. minuti prekrasnim slobodnjakom postići pogodak za 4:1. Brazilac će u 91. minuti iz vrlo sumnjivog jedanaesterca povećati na 5:1. A junak dana postaje Sergio Roberto, koji dovodi cijeli stadion u trans te vodi Barcelonu u četvrtfinale Lige prvaka!

BVB razvalio Benficu

Borussia je bila veliki favorit, a to je opravdala u večerašnjoj utakmici. Na krilima sjajnog Aubameyanga, koji je postigao hat-trick, razbili su Benficu 4:0. Još jedan pogodak postigao je “Hrvat” Pulišić.