Večeras smo vidjeli dvije uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka. Atletico je bez problema obavio posao u Engleskoj kod Leicester Citya, dok je

Atletico mirno

Podsjetimo, Atletico Madrid je u prvoj utakmici slavio protiv Leicester Citya  1:0, a večeras su odigrali miroljubivi remi 1:1. U 26. minuti Niguez dovodi goste u vodstvo, a Vardy u 61. minuti postavlja konačan rezultat.

Diego Simeone nastavlja s odličnim rezultatima na klupi španjolskog kluba.

Real tek u produžecima

Malo tko je davao šanse Bayernu da će napraviti preokret u Madridu. Ipak, nakon 90 minuta imali rezultat koji ih je odveo u produžetke. Lewandowski je bio precizan sa bijele točke, a Sergio Ramos je postigao autogol. Za Rela je pogodio Cristiano Ronaldo.

U produžecima je igrala samo jedna momčad. Vidio se izostanak Vidala koji je dobio crveni karton u regularnom dijelu utakmice.

Ronaldo je u produžecima pogađao dva puta, a jedan gol djelo je Asensioa.  Real je otišao dalje ukupnim rezultatom 6:4.