Danas smo u Ligi prvaka vidjeli dvije čudesne utakmice. Atletico je u gostima srušio Bayer 2:4, a City kod kuće uspio srediti neugodni Monaco.

Monaco sve imao

Falcao je u 50. minuti trebao zakucati City, ali vratar Caballero čita njegov jedanesterac. Kazna štiže samo osam minuta kasnije kada Aguero izjednačuje na 2:2. Isti igrač zabija za vodstvo Citya u 71. minuti.  No to nije sve! Onda slijedi odgovor Falcaa za 3:3.

Monaco će na kraju ipak popustiti, a to će iskoristiti prvo branič Stones, a konačni rezultat postavit će Sane.

Atletico sve obavio u prvoj utakmici

Još jedan spektakl odigran je između Bayera i Atletica. Atletico je bez problema obavio posao u prvoj utakmici. Golove su zabijali Niguez, Griezmann, Torres i Gameiro. Za domaćine u strijelce su se upisali Bellarabi te autogol Savića.

Simeone i njegovi momci će vjerojatno bez problema obaviti posao u uzvratnoj utakmici. Podsjećamo, Atletico je prošle godine bio u finalu Lige prvaka.