U skupini H sinoć su osim Dinama i Lyona svoj susret odigrali Sevilla i Juventus. Bilo je straha kako će Španjolci i Talijani odigrati neriješeno, ali to se ipak nije dogodilo… Mandžukić je opet briljirao.

Sevilla je imala početak iz snova. Već u 9. minuti prekrasnim pogotkom Pareja je matirao nemoćnog Buffona i doveo svoje suigrače u vodstvo.  Dvadesetak minuta kasnije Vasquez će u razmaku od pet minuta napraviti veliku glupost. Argentinac s talijanskom putovnicom dobit će dva žuta kartona i tako ostaviti svoje suigrače na cjedilu.

Juve će igrača više tek iskoristiti na samom kraju prvih 45 minuta kada Marchisio pogađa s bijele točke u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Mandžukić show

U drugom dijelu vidjeli smo samo dominaciju gostiju iz Torina. Strpljivo i pametno čekali su pukotinu u obrani Seville i dočekali je tek u 84. minutu takmice kada Bonucci pogađa za 1:2. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Mario Mandžukić prekrasnim pogotkom pogađa za velikih 1:3 za prvaka Italije.

Juventus je ovom pobjedom osigurao nokaut fazu Lige prvaka, ali još se ne zna hoće li to biti s prve pozicije. U goste im stiže naš Dinamo Zagreb koji će pokušati pomrsiti račune velikanima iz Italije…