LJEPOTICA KOLA: Southampton priredio iznenađenje i upropastio veliki Arsenalov rekord!

U susretu 17. kola engleskog nogometnog prvenstva Southampton i Arsenal su na stadionu St Mary’s odigrali ljepoticu kola. Na žalost poklonika „Topnika“, prekinut je niz od 22 utakmice bez poraza.

Niz bez poraza je prekinut

Domaćin Southampton je na stadionu St Mary’s uspio doći do pobjede nad Arsenalom.  Utakmica je završila s 3:2 i tako je prekinut veliki Arsenalov niz od 22 utakmice bez poraza.

Southampton je poveo u 20. minuti golom Daniela Ingsa, no samo četiri minute kasnije Henrik Mhtarjan je Arsenalu donio izjednačenje. Ings ponovno zabio za vodstvo u 44. minuti, a Mhtarjan opet poravnao u 53. minuti. Konačni rezultat postavljen je u 85. minuti. Nakon velike greške Arsenalovog vratara Bernda Charlie Austin je zabio glavom za 3:2.

Southampton je ovom pobjedom skoćio iz zone ispadanja i sada je na 17. mjestu s 12 bodova.

Spomenimo i kako je Chelsea pobijedio Brighton s 2:1.

Juventus odbio Arsenalovu zvijezdu zbog „očajne igre i problematičnog ponašanja izvan terena“!