LUDNICA U NJEMAČKOJ: Mladi 20-godišnji Srbin iz Frankfurta ušao u povijest!

Danas smo vidjeli nevjerojatnu utakmicu 8. kola Bundeslige u kojem su igrali Eintracht Frankfurt i Fortuna Dusseldorf. Bez ikakve dileme mora se istaknuti kako je igrač utakmice srpski nogometaš Luka Jović koji je Fortuni zabio čak pet pogodaka! Frankfurt je slavio s nevjerojatnih 7:1.

JOVIĆ UŠAO U POVIJEST!

Da će ovo biti izuzetno teška večer za goste, moglo se vidjeti u samom uvodu utakmice. Frankfurt je konstantno pritiskao i napadao. Nagrada je stigla u 20. minuti u obliku jedanaesterca kojeg je uspješno realizirao Sebastien Haller. U 26. i 34. minuti pogađat će Luka Jović.

Fortuna je pokušala nešto napraviti s dvije izmjene na početku drugog poluvremena ali neuspješno. Haller je već u 50. minuti povisio na 4:0, a samo pet minuta kasnije Jović postiže svoj treći pogodak na utakmici. Isti igrač još će pogađati u 69. i 72. minuti.

Glavni akter utakmice igrao je do 86. minute, a umjesto njega ušao je Branimir Hrgota. Srpski nogometaš dobio je spektakularne ovacije cijelog stadiona jer ono što je pokazao na terenu bilo je fantastično. Fenomenalni mladi srpski nogometaš je u pobjedi Eintracht Frankfurt od 7-1 protiv Fortuna Düsseldorfzabio čak 5 pogodaka čime je postao najmlađi nogometaš u povijesti Bundeslige kojem je to uspjelo. Luka ima samo 20 godina!

Ovo mu je druga sezona kako se nalazi na posudbi u Franfurtu, a inače je igrač slavne Benfice.

Dodajmo kako je Frankfurt ovom pobjedom skočio na 6. mjesto vezavši tako tri pobjede. Podsjetimo, pobjednici Kupa prošle sezone imali su katastrofalan ulazak u sezonu, ali sada se stanje popravilo. Ante Rebić je propustio ovu utakmicu.

PAKLENI PLAN: INTER OPET IDE PO MODRIĆA, A PEREZ JE DAO ZELENO SVJETLO!