LUKA, OVO NE ŽELIMO GLEDATI: Pogledajte urnebesnu glumu Modrića za jedanaesterac!

Real Madrid uz puno sreće došao je do nova tri boda. U Madridu su svladali Valenciju 2:1, a junak utakmice postao je Marcelo, koji u posljednje vrijeme igra u sjajnoj formi…

Cristiano Ronaldo je u 27. minuti doveo Kraljeve u vodstvo, a u 57. minuti glavni akter zanimljive situacije bio je naš Luka Modrić. Naime, na njemu je “prekršaj” napravio Parejo. U početku je izgledalo kao pravi jedanaesterac ali na snimci se vidi kako nogometaš Valencije jedva dira Luku… Naravno, bio je to vrlo glupi potez igrača gostiju jer sudac je odmah pokazao na bijelu točku.

Ipak, Ronaldo nije uspio realizirati najstrožu kaznu. Valencijin Diego Alves još jednom je pokazao kako je pravi specijalist za penale.  Parejo će u 82. minuti izjednačiti rezultat na 1:1, a onda slijedi pravi spektakl…

Marcelo, koji već dugo igra u sjajnoj formi, zabija u 86. minuti za velika tri boda. Real i dalje ima 3 boda više od Barcelone.