MALO SREĆE I ZA NJEGA: Pogledajte kako je Mourinho proslavio pobjedu Manchester Uniteda!

Nevjerojatna utakmica odigrana je između Juventusa i Manchester Uniteda u Torinu koja je završila pobjedom Uniteda 1:2. Portugalski strateg na klupi engleskog kluba, Jose Mourinho, napokon je došao do serije dobrih rezultata i vidi se mnogo poboljošanja u ekipi Manchestera.

Prvi dio završio je bez pogodaka, a onda je u 65. minuti Cristiano Ronaldo u svom stilu doveo Juve u vodstvo. Bilo je to sasvim zasluženo vodstvo, ali United je pokazao da dolaze bolja vremena i nisu se predali.

Mourinho povlači fantastičan potez te u 79. minuti ubacuje Juana Matu, koji će samo nekoliko minuta kasnije postići prekrasan pogodak iz slobodnjaka za poravnanje rezultata. No, to nije sve!

Manchester United će kasnije u 90. minuti zbog autogola Bonuccija doći do sva tri boda, koja su itekako zakomplicirala stanje u skupini H. Podsjetimo, u ranijem terminu Valencija je svladala Young Boyse 3:1. Prvi na tablici je i dalje Juventus (9), a slijedi Manchester United (7) te Valencia (5).

No, nakon utakmice opet se “iskazao” Jose Mourinho koji je još jednom dokazao koliko voli pažnju navijača, a posebno i medija. Naime, nakon sučevog zvižduka, prepotentan kakav je, odlučio je svojim blesavim gestikuliranjem pokazati navijačima Juventusa kako je on “Posebni”. Zbog te nepotrebne reakcije nekoliko igrača Juventusa s razlogom je nasrnulo na arogantnog Portugalca.