U 15. kolu Serie A Juventus je kod kuće potopio Atalantu 3:1, veliko iznenađenje u tekućoj sezoni. Gasperini, trener gostiju, najavio je povoljan rezultat za svoju momčad, ali do toga nije došlo.

Zanimljivo, Atalanta je od 26. rujna upisala čak 8 pobjeda i samo jedan remi. Danas je stigao kraj fantastičnoj seriji kluba iz Bergama.

Pobjednik se već znao u 19. minuti, a Juventus je tad imao 2:0. Golove su zabijali braniči Alex Sandro i Rugani, a potvrdu velike pobjede stavio je naš Mandžukić pogotkom u 64. minuti. Posebno treba istaknuti sjajnoj Pjanića koji je zabilježio dvije asistencije. Freuler je zabio pogodak za goste.

Juve je ovom pobjedom pobjegao Milanu i Romi na +7. U idućem kolu igraju gradski derbi protiv Torina, dok Atalanta dočekuje Udinese.