Mario Mandžukić i Dani Alves odveli Juventus u finale Lige prvaka!

Juventus je i u drugom susretu srušio Monaco. Rezultat je bio 2:1. Sjajan posao napravio je Mandžukić u prvom poluvremenu…

Mandžukić veliki

Uvodni dio donio je pravu dominaciju Monaca, a Mbappe je pogodio vratnicu. Nakon toga Juventus je zagospodario terenom i zasluženo došao do vodstva u 34. minuti. Prekrasno je asistirao Dani Alves,  a Mandžukić zabija nakon drugog pokušaja.

Subašić se našao na streljani, a posebno će pamtiti trenutak u 45. minuti. Ovog puta pogodio je Dani Alves nakon kornera, i to kako. Prekrasnom volejčinom podiže vodstvo na 2:0.

U drugom poluvremenu sjajni Mbappe će samo ublažiti porta. Zanimljivo, ovo je prvi primljeni pogodak Juventusa u nokaut fazi ovogodišnje Lige prvaka. Fascinantan podatak.