MOGU LI DO KRAJA? Evo na koga u polufinale ide super Ajax!

Nastavlja se prekrasna priča nizozemskog velikana Ajaxa. Ajax je večeras srušio Juventus 2:1 usred Torina i plasirao se u polufinale Lige prvaka.

No, krenulo je nizbrdo za Ajax s obzirom da je Cristiano Ronaldo zabio u 28. miuti. Ali, samo šest minuta poslije rezultat je izjednačio fantastični Donny van de Beek.

Konačnih 2:1 postavio je maestralni Matthijs de Ligt u 67. minuti. Osim tog pogotka, ovaj 19-godišjak je odigrao sjajnu utakmicu u defenzivi i s razlogom je bio jedan od najboljih igrača Ajaxa.

Navijači Juventusa razočarani su s razlogom jer njihovi ljubimci su izgledali zaista očajno tijekom gotovo cijelog drugog poluvremena. Pali su fizički i vidjelo se da nešto ne štima dok se Ajax jednostavno igrao s njima. Pravo je čudo što rezulat nije bio veći.

A sada će mladići iz Ajaxa čekati protivnika u polufinalu Lige prvaka, a protivnik će im sigurno biti engleski klub. Da, radi se o Tottenhamu ili Manchester Cityu. Spursi će sutra braniti 1-0 iz prve utakmice, ali City je zaista golemi favorit u tom dvoboju.

Dodajmo kako je Barcelona na krilima Messija doslovce razbila Manchester United 3:0. Messi je postigao dva pogotka dok je jedan pripao zaboravljenom Coutinhu.

Barca će vrlo vjerojatno na Liverpool koji će sutra u Portu braniti 2-0 iz prve utakmice.

PRAVA BOMBA: ENGLESKI VELIKAN NUDI 10 MILIJUNA EURA ZA ZVIJEZDU DINAMA!

PORTUGALAC SASTAVIO LISTU ŽELJA: Cristiano Ronaldo poručio čelnicima Juvea da dovedu hrvatskog reprezentativca!