NE MORAŠ ZABIJATI GOLOVE DA POSTANEŠ SVJETSKA KLASA: Evo zašto Talijani obožavaju Mandžukića!

U Italiji zaista ništa novog. Juventus se još jednom došao do trofeja, a radi se o talijanskom Kupu. Talijani nakon utakmice nisu prestali hvaliti Mandžukića…

Gdje je kraj dominaciji?

Juve je bez problema srušio Lazio usred Rima. Rezultat je bio 2:0 za ‘Zebre’, a golove su postigli braniči Dani Alves i Leonardo Bonucci. Sjajnu utakmicu odigrao je lijevi bek, Alex Sandro. Brazilac je utakmicu obilježio s dvije asistencije. Gigant iz Torina tako je stigao do 12. talijanskog kupa.

Posebno fascinira lakoća s kojom Juventus dolazi do novih trofeja. Jednostavno ne postoji klub u Italiji, koji bi im mogao pomrsiti račune. Možda za iduću sezonu i dobiju nekakvu konkurenciju, ali trenutno to izgleda zaista zastrašujuće.

Moramo istaknuti kako je utakmicu obilježio i hrvatski napadač Mario Mandžukić, koji je još jednom pokazao zašto je idol navijača. Mario nije postigao pogodak, ali svojim trudom i zalaganje itekako doprinosi svojim suigračima.

Mandžukića uspoređuju s Rockyem i Leonidom

Pred sam kraj prvog poluvremena dogodio se vrlo žestoki duel između Mandžukića i Bastosa. Izašao iz igre i mnogi su očekivali da se neće vratiti u drugom poluvremenu nakon ozljede glave. Ipak, sa suigračima je istrčao na travnjak Olimpica u drugom dijelu i ostao u igri do kraja!  Navijači mu se zbog nevjerojatne hrabrosti i požrtvovnosti za momčad dive na društvenim mrežama.

Mandžo je tako predstavljen kao novi Rocky, neustrašivi boksač kojeg je stvorio legendarni Sylvester Stallone. Drugi ga uspoređuju sa Leonidom, kraljem Sparte.

Društvene mreže eksplodirale su tijekom utakmice i tako još jednom dali do znanja kako je Mandžukić svjetska nogometna klasa. Napadač koji neće zabijati puno, ali će zato dati sve od sebe na terenu. Impresionira moć i volja koju ima Mario Mandžukić. Navijači to itekako znaju prepoznati.

I zaista, žao mi je što mnogi pokušavaju bacati mrlje kako je on samo prosječan nogometaš… on je itekako puno više od toga i to oni sami dobro znaju!